O firmie

O firmie MIKOMA

Hurtownia Bielizny Mikoma od ponad 25 lat oferuje swoim klientom dobrej jakości bieliznę, głównie od polskich producentów. W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wybór zarówno bielizny dziennej, jak i nocnej, damskiej, męskiej, dziecięcej, a także rajstop i opalaczy. Stawiamy na indywidualne podejście do klienta, więc oprócz zakupów w hurtowni można wybrać współpracę z naszymi przedstawicielami handlowymi, którzy obsługują teren Polski zachodniej i centralnej. Jesteśmy jedną z największych hurtowni w Polsce i cenionych za rzetelną i profesjonalną współpracę.

Od ponad 10 lat obsługujemy także klientów detalicznych poprzez sklepy stacjonarne i e-zakupy. Serdecznie zapraszamy do naszego sklepu w centrum Poznania na ul. Gwarnej 3 oraz do sklepu w Galerii Sucholeskiej. Znajdą tam Państwo zarówno bogatą ofertę naszej firmy, jak i profesjonalną i miłą obsługę. 

O e-sklepie MIKOMA

Sklep internetowy www.mikoma.pl oferuje swoim klientom bardzo dobrej jakości bieliznę, głównie od polskich producentów. Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu w branży oraz potencjale, jaki zapewnia nam Nasza własna hurtownia (www.mikoma.com.pl) – jedna z największych hurtowni bielizny w Polsce, nieustannie rozwijamy naszą ofertę, zgodnie z rosnącymi oczekiwaniami i potrzebami Klientów. Nasza propozycja to bielizna zarówno dzienna, jak i nocna, młodzieżowa, męska i damska, bielizna sexy, bielizna dla mam i kobiet w ciąży, bielizna wyszczuplająca, bielizna ślubna, bielizna maxi, stroje kąpielowe czy też bielizna sportowa. Dodatkowo proponujemy szeroki wybór akcesoriów, takich jak: podkolanówki, rajstopy, pończochy, podwiązki, ramiączka, wkładki do biustonoszy, plastry, osłonki na brodawki, klipsy ściągające i inne. ZAPRASZAMY do sklepu mikoma.pl.